Korsan Şirketlere Dikkat

korsan şirketlere dikkat

Korsan Şirketlere Dikkat…! 

 

1 – Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, belki de hayatınızda bir kez alacağınız ve geleceğinizi şekillendirecek olan bir hizmet alımıdır. Birçok sektörde olduğu gibi bu alanda da son dönemlerde çok sayıda şahıs yurtdışı eğitim danışmanı hatta şirketi  sıfatıyla hizmet verdiğini iddia etmekte, biraz daha ucuza hizmet almak ümidiyle her yıl yüzlerce öğrenci bu kişiler tarafından mağdur edilmektedir.

 

2 – Öğrenciler anlaşmış olduğu bazı şahıs ve firmalarca ilk baştaki Gösterilen tutumla sonradan dönen ilgisizliğe, daha sonradan ek Paralar talep edilmesine, asılsız vaatlere kadar birçok hoş olmayan Durumla karşılaşmaktadır. Bu yüzden velilere tavsiyemiz öğrencileri Yurt dışı eğitimi için ülke ya da Danışmanlık şirketi seçimi konusunda yalnız bırakmamaları ve bu danışmanlık şirketlerindenÜNİVERSİTE İLE ŞİRKET ARASINDA YAPILAN RESMİ SÖZLEŞMELERİNİ isteyiniz.

 

3 – Ukrayna’da bir ofisi bulunmayan danışmanlık Şirketleri adı altında öğrencileri tamamıyla yanlış yönlendiren Şahıslara dikkat ediniz. Unutmayınız sadece kayıt yapmakla iş bitmiyor önemli olan öğrencilerinizin sorunlarıyla birebir ilgilenmek ve her zaman yanlarında olmak

 

4 – Bazı danışmanlık şahıs, şirketlere kayıt yapan öğrencilerine, üniversitelerine Başlamadan harç ücretlerini istediklerini duyumu aldık. Sakın hiçbir danışmanlık şirketlerine veya şahıslara üniversitelere ödeyeceğiniz harç ücretlerini teslim etmeyiniz. Üniversite ödemelerini kendiniz ödeyiniz. Aksi takdirde dolandırılacaksınız.!!

 

5 – Bulunduğunuz Şehirde Daha önce Gönderdiğimiz Öğrencilerimizin Aileleriyle Görüşmeden Kararınızı Vermeyiniz. Referanslarımız ile Görüştürme İmkanı Sunuyoruz. Danışmanlık Şirketlerini Seçerken Çok Dikkatli Olun Yurtdışındaki Firmanın Hizmetini Araştırınız. Paranızı ve Umutlarınızı Boş Yere Harcamayınız. Aksi Takdirde Dolandırılabilirsiniz.

 

6 – Bazı Firmaların Üniversitelerle Resmi sözleşmeleri olmadığından Dil kurslarına kayıt yapmaktadırlar. Üniversite bünyesinde hazırlık okumanız gereklidir. Aksi takdirde başınız ağrıyabilir.

 

7  – Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ltd. Şti.
Maltepe Vergi Dairesi: 7350274135

 

ANKARA TİCARET ODASI: 46/2652 Siciline kayıtlıyız.

 

Şirketimizin kuruluşu Türkiye ticaret sicil gazetesinde yayınlanan resmi yazıda 19.07.2000 tarihinde resmen ilan edilmiştir.

 

Taklitlerimizden sakınınız !! Türkiye’de Şirket olduklarını idda edip kendilerini eğitim firması olarak tanıtan aracı şahıslardan uzak durunuz.!

 

9– Yurtdışında Büromuz olan  Anadolu Education Translation & Consulting Services ile Ukrayna’da okuyacak öğrencilerimizin tüm sorunlarıyla bire bir ilgilenmektedir. Ve Öğrenci Ailelerine bilgi vermektedir. BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİNİZ..!!

 

Lütfen Dikkat Edin.! Taklitlerimizden sakınınız ! Herkesi uyarmamıza rağmen bizide araştırınız. Bize danışmadan kesinlikle karar vermeyiniz yüzlerce öğrenci her yıl dolandırılan öğrencilerden biri olmayınız.!

 

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti  Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği. Üyeleri, Türkiye  ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikası sahibidir. .

 

5-11 Mart tarihlerinde yilineniyisi.com kurumunun Türkiye genelinde düzenlediği anket ve oylama sonucunda firmamız ‘Yılın En İyi Eğitim Şirketi’ kategorisinde birinci oldu. Firmamız, ‘’Yılın En İyi Eğitim Şirketi’’ seçilerek başarılarını tescilletmiş oldu.

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş