Duyurular

 Referanslarımız
 
Ukrayna’da Eğitim Almak İçin 10 Muhteşem Neden!

Ukrayna’da Eğitim Almak İçin 10 Muhteşem Neden!

  

Ukrayna’da Eğitim Almak İçin 10 Muhteşem Neden!


1.    Ukrayna Doğru Avrupa’nın en önemli ve dünyaca ünlü üniversitelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Odessa tam bir üniversiteler şehridir.

2.    Ukrayna üniversiteleri çok güçlü akademik kadrolara sahiptir. Öğrenci başına düşen profesör sayısı özellikle ülkemizle kıyaslanamayacak kadar yüksektir.

3.    Ukrayna üniversiteleri Avrupa Birliği ve YÖK tarafından tanınır. 

4.    Ukrayna üniversitelerinde eğitim devlet tarafından desteklenir. Bu nedenle öğrencilerin eğitim maliyetleri çok düşüktür. Üniversite haçları yıllık 2500 – 4000 USD kadardır.

5.    Ukrayna üniversiteleri öğrencilere çok ucuz konaklama olanakları verir. Ukrayna’da birçok üniversitede yıllık yurt ücretiniz 500 USD’yi geçmez.

6.    Ukrayna’da öğrencilere beslenme, ulaşım, sosyal harcamalar, cep harçlığı gibi giderler için aylık yaklaşım 350 USD yeterli olmaktadır.

7.    Lise diplomanıza ve aldığınız derslere uygun olarak dilediğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz

8.    Ukrayna’da Kiev, Odessa, Harkov gibi üniversite şehirleri aynı zamanda zengin bir kültür ve sanat şehridir. Ukrayna’da eğitim öğrencilere vizyon ve kişisel gelişim kazandırır.

9.    Ekonomik ve kaliteli eğitim dünyanın birçok ülkesinden öğrencileri Ukrayna’ya çekiyor. Bu da zengin bir uluslararası öğrenci yaşamı sağlıyor.

10. Ukrayna üniversitelerin kayıt, kabul ve vize işlemleri birçok Avrupa ülkesine göre kolaydır ve kısa sürer.     Hit : 8041


Ukrayna Üniversiteleri, Taban Puanları, Bölümleri, Ücretleri, Fiyatları, Puanları, Denklik
İSTANBUL CAD. ANADOLU APT. NO:21/7 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 00 34 ( PBX) Gsm: 0546 570 0034
- Fax: Ukrayna Üniversiteleri - Ukrayna Eğitim - Ukrayna Üniversitesi
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.ukraynaegitim.org
Malta Dil Okulları