Duyurular

 Referanslarımız
 
Ukrayna Eğitim Danışmanlığı

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı


UKRAYNA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı olarak, Yurtdışı Eğitimin ciddiyetini kavrayabilmiş, nitelikli, deneyimli, hızlı, kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile öğrencinin Yurtdışında eğitim görmesinde ilk basamak olmuştur.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye'deki ön kayıt, belge toplama, düzenleme ve danışmanlık işlemlerini yürüten Yetkili Temsilcilik ofisidir. 

Anadolu Yurtdışı  Eğitim Danışmanlığı, uzman ve deneyimli personeli ile ilk basamak olan ülke ve okul seçiminden, vize işlemlerine, ekonomik ve özel anlaşmalı otobüs uçak biletlerinden, eğitim sürecinin sonuna kadar her zaman en iyi fırsatları ve olanakları sunmak için çalışmaktadır.

Sektörel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Anadolu Yurtdışı  Eğitim Danışmanlığı, uyguladığı kaliteli ve dürüst hizmet politikası ile kısa zamanda, sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

Gelecek yıllardaki ana hedefi yurtdışı eğitim sektöründe öncü ve yönlendirici Marka olmak olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bunun gerçekleşebilmesi için gerekli olan yolun, öğrenci memnuniyetinden geçmekte olduğunun bilincindedir.

Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktır.! Yurtdışında eğitim konusunda danışmanlık hizmeti veren kuruluştur.

Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiş olan danışmanlık firmamız faaliyetlerini Sürdürmektedir.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemektir.

Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek.

Başka firmaların temsil yetersizliği yüzünden öğrencilerin mağdur olmalarını engellemek.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı alanında hızlı, kaliteli dürüst hizmetlerimizle öncü ve yönlendirici Marka Olmak.

Şirketimizin Kuruluşu Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde Yayınlanan Resmi Yazıda 19.07.2000Tarihinde Resmen İlan Edilmiştir ve Resmi  Kuruluş Gazetemiz Mevcuttur. Herhangi bir ofisimizden temin edilebilir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti  Uluslararası Standartlar Organizasyonu ( ISO ) tarafından yayınlanan ve  başta Avrupa Birliği. Üyeleri, Türkiye  ve ABD, olmak üzere birçok ülkede belgelendirme modeli olarak ISO 9001:2008 uluslararası Kalite Sistem Sertifikası sahibidir. . 

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı 


     Hit : 102052


Ukrayna Üniversiteleri, Taban Puanları, Bölümleri, Ücretleri, Fiyatları, Puanları, Denklik
İSTANBUL CAD.NO:21 KAT:2 DAİRE 2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 00 34 ( PBX) Gsm: 0546 570 0034
- Fax: Ukrayna Üniversiteleri - Ukrayna Eğitim - Ukrayna Üniversitesi
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.ukraynaegitim.org
Malta Dil Okulları